01 июня 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Новости

Juunijooksul osalejad kogusid 8000 eurot lasterikaste perede laste spordifondi

06.06.2017

3. juunil korraldasid Rimi Eesti Food AS, Eesti Lasterikaste Perede Liit ja jooksusündmuste organiseerija Spordiürituste Korraldamise Klubi Kadriorus heategevusliku juunijooksu, kus ligi 2000 jooksusõbra osavõtutasudest laekus Eesti Lasterikast Perede Liidu laste spordifondi 8000 eurot.

„Iga juunijooksja osavõtutasust annetati suur osa Eesti Lasterikast Perede Liidu laste spordifondi, millest aidatakse finantseerida vajaliku spordivarustuse ostmist, igakuist ringitasu või võistlustel osalemise tasusid,“ lausus Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. „Tänan suurperede nimel kõiki, kes osalesid heategevuslikul juunijooksul ning aitasid sellega kaasa lasterikaste perede laste sportimisvõimaluste paremaks muutmisele. Loodan, et juunijooksust saab tore traditsioon ning kohtumispaik neile, kelle mõttemaailmas on tähtsal kohal nii sport kui heategevus.“

 

„Meie jaoks on oluline, et saaksime anda oma panuse tervema ja sportlikuma ühiskonna  heaks,“ sõnas Rimi Eesti juht Vaido Padumäe. „Eesti on teinud võrreldes paarikümne aasta taguse ajaga suure arenguhüppe – paljud ettevõtted tegelevad heategevusega ning sellest on saanud ärieetika loomulik osa. Võtame kiiresti eeskuju arenenud riikide sotsiaalse vastutustundlikkuse poliitikast ning võin julgelt öelda, et Eestis tegutsevad ettevõtted ei tee heategevust kohusetundest, vaid soovist aidata. Täpselt nagu need toredad inimesed, kes võtsid osa juunijooksust.“   

 

Lisaks jooksule toimus Kadrioru staadionil tasuta spordiprogramm lastele ja kontsert, kus astusid üles poistebänd Beyond Beyond ning Laura Prits & Ziggy Wild.

В этом году Rimi Eesti Food AS, Эстонский союз многодетных семей, организатор беговых мероприятий «Клуб организации спортивных мероприятий» (Spordiürituste Korraldamise Klubi) впервые совместно организуют благотворительный Июньский забег Rimi, который пройдет 3 июня в Кадриорге. В день забега на стадионе «Кадриорг» также будет проведена спортивная программа для детей и концерт, на котором выступит Лаура Притс и множество других артистов. Забег позволит оказать поддержку детскому спортивному фонду Эстонского союза многодетных семей.