1. juuni 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Tule vabatahtlikuks

REGISTREERU

 

Hea vabatahtlik abiline!

Spordiürituste Korraldamise Klubi ootab tublisid ja töökaid abikäsi panustama heategevusliku Rimi Juunijooksu edukasse läbiviimisesse Tallinna Kadrioru staadionil 2. juunil 8.30 - 14.00.

Kui oled vähemalt 16.aastane ja soovid vabatahtlikuna anda oma panuse, siis palun täida registreerimiseks ankeet.

Ennast saad proovile panna sekretariaadi, pakihoiu, stardi- ja finišikoridori või lastejooksude valdkonna vabatahtlikuna. Kui Sa oled noorem, aga soovid väga meiega kampa lüüa, anna endast ikka märku!

 

Võtame Sinuga ürituse saabudes ühendust. Registreerides ennast Rimi Juunijooksule vabatahtlikuks, nõustud saama emaili teel vabatahtlike infot Rimi Juunijooksu kohta.

 

Kohtumiseni jooksupeol!

 

Liitu Spordiürituste Korraldamise Klubi vabatahtlike facebookiga SIIN.

Vanalinna Päevade raames toimub laupäeval, 1. juunil spordiprogramm kus sobib kaasa lüüa kogu perega, nii osalejana kui pealtvaatajana.  Vabaduse väljakul saab alates kella kümnest hommikul erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

 

Kell 12.00 antakse Vabaduse väljakult start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. Kõik osavõtjad saavad uhke medali. Registreerida saab heategevuslikule Juunijooksule saab registreerida siin

Heategevusjooksu autasustamistseremoonia toimub Raekoja platsil asuval suurel laval kell üks päeval. 

 

Alates kell 13 toimuvad professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud Vabaduse väljakul, kuhu on samuti kõik huvilised oodatud.

 

Kell 14.30 algavad lõbusad lastejooksud, millest osavõtjad saavad motiveerivaid ja harivaid auhindu RIMI-lt ja teistelt koostööpartneritelt.