1. juuni 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Osavõtutasud

5 km AJAVÕTUTA jooks, käimine ja kepikõnd

Kuni 30. aprill 2019

Mai 

Juuni

Tavahind

8 EUR

12 EUR

15 EUR

Seeniorid alates 60.a ja noored alla 20.a 

5 EUR

9 EUR

15 EUR

5 km AJAVÕTUGA jooks, käimine ja kepikõnd

Kuni 30. aprill 2019

Mai 

Juuni

Tavahind

10 EUR

15 EUR

20 EUR

Seeniorid alates 60.a ja noored alla 20.a

7 EUR

12 EUR

20 EUR

  • Seenioritele alates 60.a ja noortele alla 20.a kehtib soodushind. Ealised soodustused rakenduvad registreerimisankeedis isikukoodi sisestamisel. Soodustused ei kehti viimases voorus.
  • Rimi Juunijooksu ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (force majeure) ja võistleja loobumisel osavõtumaksu ei tagastata.
  • Kui osaleda ei saada tervislikel põhjustel, on võimalik makstud osavõtutasu eest registreerida ennast 2020.a samale distantsile. Kui osalus on edasi lükatud, ei saa 2019.a stardimaterjale välja võtta. 
  • Arstitõendi esitamisel enne 30.05.2019 on võimalik 50% osavõtutasust tagasi taotleda.

Vanalinna Päevade raames toimub laupäeval, 1. juunil spordiprogramm kus sobib kaasa lüüa kogu perega, nii osalejana kui pealtvaatajana.  Vabaduse väljakul saab alates kella kümnest hommikul erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

 

Kell 12.00 antakse Vabaduse väljakult start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. Kõik osavõtjad saavad uhke medali. Registreerida saab heategevuslikule Juunijooksule saab registreerida siin

Heategevusjooksu autasustamistseremoonia toimub Raekoja platsil asuval suurel laval kell üks päeval. 

 

Alates kell 13 toimuvad professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud Vabaduse väljakul, kuhu on samuti kõik huvilised oodatud.

 

Kell 14.45 algavad lõbusad lastejooksud, millest osavõtjad saavad motiveerivaid ja harivaid auhindu RIMI-lt ja teistelt koostööpartneritelt.

Registreerimine lastejooksudele toimub siin.