1. juuni 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Kinkekaart

Rimi Juunijooksu kinkekaardid on müügil jooks.ee iseteeninduskeskonnas (e-poes).

Kinkekaardid on saadaval väärtuses 10, 15, 25 või 50 eurot. Samuti on võimalus määrata ise kinkekaardile sobiv väärtus.

Osta kinkekaart

 

Kinkekaardist üldiselt:

Jooks.ee kinkekaarte saab kasutada jooks.ee iseteeninduskeskkonnas. Kinkekaardid kehtivad kõikidele Spordiürituste Korraldamise Klubi poolt korraldatud rahvaspordisündmustele ja e-poes müüdavatele toodetele.
Selgituseks:

  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on väiksem, kui ostu summa, siis tuleb tasuda puuduolev summa.
  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on võrdne ostu summaga, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.
  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on suurem ostu summast, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.

NB! Kinkekaardi väärtusest realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele, kuid kasutamata jäänud summat saab kasutada järgmisel jooks.ee iseteeninduskeskkonnas tehtaval ostul.

 

Kinkekaardi ostmine jooks.ee  e-poes:
1. Vali kinkekaart vastavalt soovitud väärtusele ja lisa ostukorvi.
2. Lisa oma kui kontaktisiku andmed. Kohustuslik on sisestada ostja e-mail, sest kinkekaart saadetakse sulle e-mailile.
3. Kinkekaardile on võimalik lisada sulle sobiv tekst.

4. Kinkekaart on kujundatud formaadile A4, et saaksid selle välja printida ja kaardi saajale üle anda.
5. Kinkekaardil on  genereeritud kood, mille sisestamisel saab kinkekaardi saaja jooks.ee iseteeninduskeskkonnas ja e-poes vastavalt kinkekaardi väärtusele registreerida jooks.ee rahvaspordisündmusele või osta e-poes müüdavaid tooteid.

 

Kinkekaardi realiseerimine jooks.ee iseteeninduskeskkonnas ja e-poes:
1.  Vali välja sündmused jooks.ee iseteeninduskeskkonnas iseteenindus.jooks.ee, kuhu soovid end registreerida või vali välja sobivad tooted jooks.ee e-poest.
2. Täida ära osaleja ankeet
3. Ostukorvi kokkuvõtval lehel sisesta kinkekaardi kood lahtrisse ‘KOOD'.
4. Kui soovid sama tehinguga kasutada mitut kinkekaarti, sisesta järgmise kinkekaardi kood.
5. Programm arvutab jooks.ee kinkekaardi/kinkekaartide väärtuse maha ostukorvi summast.
6. Kontrolli ostu infot, tutvu ja nõustu tingimustega ning vajuta nupule 'MAKSMA’. Null-summa puhul kinnitatakse sinu “ost” koheselt. Juhul, kui kinkekaartide väärtus oli ostu summast väiksem, tuleb tasuda puuduolev summa. Kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus oli suurem ostu summast, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks. NB! Kinkekaardi väärtusest realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele, kuid kasutamata jäänud summat saab kasutada järgmisel jooks.ee iseteeninduskeskkonnas tehtaval ostul.

 

Kui küsimusi tekkis, helista telefonil 608 7576 või saada mail registreerimine@jooks.ee

Sportlikku 2019. aastat!

Vanalinna Päevade raames toimub laupäeval, 1. juunil spordiprogramm kus sobib kaasa lüüa kogu perega, nii osalejana kui pealtvaatajana.  Vabaduse väljakul saab alates kella kümnest hommikul erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

 

Kell 12.00 antakse Vabaduse väljakult start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. Kõik osavõtjad saavad uhke medali. Registreerida saab heategevuslikule Juunijooksule saab registreerida siin

Heategevusjooksu autasustamistseremoonia toimub Raekoja platsil asuval suurel laval kell üks päeval. 

 

Alates kell 13 toimuvad professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud Vabaduse väljakul, kuhu on samuti kõik huvilised oodatud.

 

Kell 14.45 algavad lõbusad lastejooksud, millest osavõtjad saavad motiveerivaid ja harivaid auhindu RIMI-lt ja teistelt koostööpartneritelt.

Registreerimine lastejooksudele toimub siin.