1. juuni 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Heategevus 2018

Heategevuslikul Rimi Juunijooksul 2018 toetasid osalejad Eesti Liikumispuudega Inimeste Liitu. Annetatud summa abil korraldati liikumispuudega laste suvine aktiivsuslaager.

 

Heategevusega seotud uudised:

Heategevuslikul Rimi Juunijooksul kogutakse raha liikumispuudega lastele. 26.03.2018

 

Juunijooksu patrooniks on olümpiavõitja Gerd Kanter. 08.05.2018

 

Gerd Kanter tegi treeningu koos liikumispuudega inimestega. 29.05.2018

 

Rimi Juunijooksu tuluga korraldati liikumispuudega laste suvelaager. 09.08.2018

Vanalinna Päevade raames toimub laupäeval, 1. juunil spordiprogramm kus sobib kaasa lüüa kogu perega, nii osalejana kui pealtvaatajana.  Vabaduse väljakul saab alates kella kümnest hommikul erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

 

Kell 12.00 antakse Vabaduse väljakult start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. Kõik osavõtjad saavad uhke medali. Registreerida saab heategevuslikule Juunijooksule saab registreerida siin

Heategevusjooksu autasustamistseremoonia toimub Raekoja platsil asuval suurel laval kell üks päeval. 

 

Alates kell 13 toimuvad professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud Vabaduse väljakul, kuhu on samuti kõik huvilised oodatud.

 

Kell 14.45 algavad lõbusad lastejooksud, millest osavõtjad saavad motiveerivaid ja harivaid auhindu RIMI-lt ja teistelt koostööpartneritelt.

Registreerimine lastejooksudele toimub siin.