1. juuni 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Helsingisse

2019 Superpakkumine Viking Line'lt!

 

Kõigile Rimi Juunijooksu lõpetajaile annab Viking Line laevareisi kinkekaardi, mis vaid reisijamaksu 6€ /suund/reisija eest annab võimaluse osa saada meeleolukast merereisist Tallinnast Helsingisse ja tagasi!

 

Reisikinkekaart ei pea olema päevakruiis, vaid on edasi-tagasi reis, kus saabumine ja väljumine ei pea olema samal päeval.

 

NB! Kinkekaart kehtib reisi broneerimiseks kahele!

 

Kinkekaart kehtib 01.06.-30.11.2019 kõikidel väljumistel, k.a Mariella ja Gabriella väljumistel*.

 

 

Laevade väljumisaegade info: http://www.vikingline.ee/soidugraafikud/

 

Reisikinkekaardi kasutamise põhitingimused

  • Kinkekaart tagab võimaluse reisimiseks Viking Line’i laevaliinil Tallinn-Helsingi-Tallinn kuni kaardil märgitud kehtivusajani.
  • Tasuda tuleb vaid reisijamaks 12 EUR päevakruiisile/reisija (6 EUR ühe suuna puhul).
  • Soodushinnaga kohtade arv on piiratud ega pruugi võrduda saadaolevate vabade kohtadega.
  • Sama toode ja hind kehtivad täiskasvanule, õpilasele, noorukile ja pensionärile.
  • Alla 12-aastane laps (0–11 a) reisib koos oma vanemaga tasuta.
  • Vedajapoolsed reisitingimused:  http://www.vikingline.ee/et/eesti/kruiisid-ja-liinireisid/hea-teada/
  • Reisijal peab reisile minnes olema kaasas kehtiv reisidokument, milleks on ID kaart või pass. Dokumendi puudumisel on laevafirmal õigus reisijat laevale mitte lasta.

 

Muutmis- ja tühistamistingimused

  • Broneeringu muutmine on lubatud vabade kohtade olemasolul kuni 24 h enne laeva väljumist.
  • Kui ühe sõidusuuna pilet on juba kasutatud, ei ole broneeringu muutmine lubatud.
  • Makstud laevapileti broneeringu tühistamisel raha ei tagastata, annuleerimisel saab raha kasutada 6 kuu jooksul.

 

 

Vanalinna Päevade raames toimub laupäeval, 1. juunil spordiprogramm kus sobib kaasa lüüa kogu perega, nii osalejana kui pealtvaatajana.  Vabaduse väljakul saab alates kella kümnest hommikul erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

 

Kell 12.00 antakse Vabaduse väljakult start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. Kõik osavõtjad saavad uhke medali. Registreerida saab heategevuslikule Juunijooksule saab registreerida siin

Heategevusjooksu autasustamistseremoonia toimub Raekoja platsil asuval suurel laval kell üks päeval. 

 

Alates kell 13 toimuvad professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud Vabaduse väljakul, kuhu on samuti kõik huvilised oodatud.

 

Kell 14.45 algavad lõbusad lastejooksud, millest osavõtjad saavad motiveerivaid ja harivaid auhindu RIMI-lt ja teistelt koostööpartneritelt.

Registreerimine lastejooksudele toimub siin.