1. juuni 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Heategevus

Tule liikuma ja tee head!

 

1. juunil 2019 toimub heategevuslik Rimi Juunijooks, mille osavõtutasudest toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit.

 

Rimi Eesti juht, Vaido Padumäe: „Sel korral annetatakse Juunijooksu osavõtutasudest laekunud summaga neid lapsi, kelle mureks on kehakaal. Näiteks selgus sel aastal avaldatud Tervise Arengu Instituudi uuringust, et iga neljas esimese klassi laps on rasvunud või ülekaalus. Tegemist ei ole probleemiga, mis puudutaks väheseid – ülekaalulisusest on saanud paljude laste ning perede mure. Valesti toitumine ning vähene liikumine põhjustab lisaks ülekaalule ka teisi tervisemuresid. Lastehaigla Toetusfond teeb head ning tänuväärset tööd, et parandada ülekaaluliste laste tervisenäitajaid ning meil on ainult rõõm anda panus laste tervenemisse.“  Loe rohkem siit.

 

Aitäh kõigile registreerujatele panuse eest!

 

 

Heategevus 2018

Heategevus 2017

Vanalinna Päevade raames toimub laupäeval, 1. juunil spordiprogramm kus sobib kaasa lüüa kogu perega, nii osalejana kui pealtvaatajana.  Vabaduse väljakul saab alates kella kümnest hommikul erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

 

Kell 12.00 antakse Vabaduse väljakult start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. Kõik osavõtjad saavad uhke medali. Registreerida saab heategevuslikule Juunijooksule saab registreerida siin

Heategevusjooksu autasustamistseremoonia toimub Raekoja platsil asuval suurel laval kell üks päeval. 

 

Alates kell 13 toimuvad professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud Vabaduse väljakul, kuhu on samuti kõik huvilised oodatud.

 

Kell 14.45 algavad lõbusad lastejooksud, millest osavõtjad saavad motiveerivaid ja harivaid auhindu RIMI-lt ja teistelt koostööpartneritelt.

Registreerimine lastejooksudele toimub siin.